Meist

NOSUGAR (ingl suhkruvaba) tähendab kõige liigse kõrvaleheitmist, et tuua esile teie puhas ja tõeline maitse. Eemaldades kõik võltsi koos kunstliku ja kriiskava sädelusega lisame autentsust ja individuaalsust.

Nüüd on aeg TEIL ENDIL olla suurim moeikoon.

Unustage trendide ja värskeimate arvamuste kannul sörkimine, unustage oma isiksuse peitmine maski taha teiste ootuste täitmiseks. On aeg leppida kokku, et vähem on parem. Näidake maailmale oma sisemist mina oma riietuse kaudu, mitte selle kiuste, näidates vähem ja austades end rohkem, tundes end väärilisena. Ei mingit suhkruga katmist – ainult teie tõeline mina, ainsaks kuueks elegantsus ja enesekindlus.

dmitriy-ilkevich-442874-unsplash
alexandru-zdrobau-200768-unsplash

NOSUGAR on loodud

Ξ naistele, kes soovivad, et neisse suhtutaks tööl, koolis ja mujal tõsiselt ning austusega…
Ξ naistele, kes soovivad alati välja näha kaunina, ent justkui see tuleks neile vaevata, lihtsalt ja loomulikult …
Ξ töökatele naistele, kel ei ole alati aega hommikul tundide viisi peegli ees riietust sättida…
Ξ naistele, kes soovivad šoppamisel säästa aega ja raha, kuid kel oleks sellele vaatamata alati võimalik kokku panna värskeid riidekombinatsioone…

Enamik meie kollektsiooni riietusesemeid sobivad vabalt omavahel kombineerimiseks ning sobituvad tõenäoliselt lihtsasti ka kõigi teie olemasolevate rõivastega.

Me pöörame alati erilist tähelepanu kangastele. Mõned materjalid on valmistatud käsitsi, kuid nendegi puhul kontrollime, et need oleksid hea kvaliteediga ning et neid oleks meeldiv ja mugav kanda.

Riietusesemete valik toimub hoolikalt ja jälgime alati, et need istuksid seljas laitmatult. Meie jaoks on tähtis, et riided ei oleks kaunid vaid nagis rippudes, vaid sobiksid veatult ka kehal kandmiseks. Meie modellid on tavalised naised ilma igasuguse modellinduse alase väljaõppeta, kes ei ole valitud moemaailmas kehtivate kehamõõdu standardite järgi.

Me väldime liigset fotode töötlemist, piirdudes vaid vähese valgustuse korrigeerimise ja poolprofessionaalse kaameraga, et piltidel esitletud riided näeksid välja võimalikult tõelähedasena.

anete-lusina-387741-unsplash