alexandru-zdrobau-195418-unsplash

Mida meie, naised, tahame valides üht või teist riietust? Mis meid ostu sooritamisel juhatab? Kas tahame välja näha enesekindel, seksikas, naiselik või pigem märkamatu? Kas seame endale eesmärgiks võita meeste tähelepanu, ennast väljendada, näidata professionaalsust tööl, püüa imetlevaid pilke või konkurendist parem välja näha? Igal juhul me tahame ennast tunda enesekindlalt ja õigesti valitud riided aitavad meid seda saavutada.

Aja möödudes meil kujuneb oma stiil. Enamik meist ei suuda seda täpselt kirjeldada ja tihtipeale meie stiil ei erista meid rahvamassist, kuna samal viisil riietuvad tuhanded tüdrukud meie linnas. Vaatamata sellele, meid hästi tundev inimene suudab ilma suure vaeva nägemata valida meile need riided, mida meie ise oleksime endale ostnud. Nagu temagi, uusi riideid ostmas me lähtume meie harjumustest ja poodi sisenedes meie pilk langeb nendele esemetele, mida me oleme harjunud enda peal näha.

Kuna enamikul meist on piiratud eelarve, siis ühe korraga me saame osta üks-kaks esemet, mis loodetavasti sobivad meie olemasoleva garderoobiga. Näiteks, olemasoleva seeliku juurde ostame uue pluusi. Kui seelik ei ole just kõige universaalsem, on väga suur tõenäosus, et uus pluus sobib hästi kokku just selle seelikuga ja mitte midagi muuga. Tekib suletud ring – uus riietus nõuab üha rohkem uusi oste ja meil jälle pole midagi kanda.

Situatsioon süveneb pidude lähenemisel, kui on vaja osta üks või mitu outfit’i erinevate ürituste jaoks. Puuduva puzzle tüki otsingul me kihutame päevad läbi poodides ringi. Kas tuleb tuttav ette? Tore, kui eelarve lubab osta uue riietuse iga ürituse jaoks – poodides on väga palju ilusaid kleite erinevate hindadega. Mis aga teha siis kui eelarve on piiratud? Ostke selline outfit, mida saab kanda veel vähemalt paar korda.
Selles pole midagi hullu, kuna:

 1. Keegi ei mäleta kus ja millal te selles outfit’is eelmine kord ilmusite (kui see muidugi polnud mingi unikaalne look või temaatiline kostüüm).
 2. Peaaegu et iga riie saab uutmoodi mängida kui seda teiste riiete ja aksessuaaridega kombineerida
 3. Ei tasu püüa kõikidest paremini välja näha. Kulutage seda energiat enesetäiustamisele teistes sfäärides. Sest teie innukusele vaatama, leiab alati keegi ilusam, noorem ja saledam. Teil on aga palju muid väärikusi, mida teistele näidata.
 4. Mehed harva panevad tähele mis konkreetselt teil seljas oli, kuid alati jääb neile esmamulje meelde. Ja kui see neile meeldis, tahavad nad teid samas outfit’is jälle näha!
Processed with VSCO with c4 preset

Kuidas saab uue aasta riietuse terve aasta jooksul kanda? Väga lihtne! Vaevalt et enamik meist veedab ööd uusaastaballil. Enamik teisi üritusi samuti ei nõua enam pikki õhtukleite. Seega ei tasu sattuda paanikasse ja otsida ilmtingimata uus kleit. Vaadake oma garderoobi üle – äkki leiab sealt midagi sobivat. Uskuge, see kuidagi ei mõjuta teie karmat uuel aastal :). Seevastu aitab see vältida üleliigseid kulutusi ja raisatud jõudu. Teie aga saate suurepärane välja näha nii uues kui ka olemasolevas riietuses!

Mida naised tahavad? Olla kütkestav ja ihaldusväärne! Pidev võidujooks uute asjade järele aga harva viib eesmärgini.

Aasta tähtsaima öö tähistamiseks sõprade ringis meie valisime lühikese kleidi, mida saab kanda nii 50DEN sükkpükstega talvel, kui ka paljade jalgadega suvel. Visates peale pintsaku või nahkjopet saab minna peaaegu igale üritusele.

Processed with VSCO with c4 preset
Processed with VSCO with c4 preset

Tagasihoidlikuma outfit’ina valisime poollibuvad püksid valge pluusiga. Võib valid pidulikama pluusi vastavalt üritusele. Püksid saab kanda ka suvisele üritusele avatud topiga.

Processed with VSCO with c4 preset
Processed with VSCO with c4 preset
 • Elegantne Must Kolmveerandvarrukatega Bleiser

   59.00  39.90 Vali
 • Elegantne Sinine Kolmveerandvarrukatega Bleiser

   59.00  39.90 Vali
 • Elegantne Valge Pluus Avarate Varrukatega

   55.90 Vali
 • Õhukesed Püksid, must

   49.90 Vali