Mõõtmisjuhend

fancycrave-254180-unsplash

Kõik standardsuurused ei ole üheväärsed. Mõnikord on ühe tootja S-suurus võrdne teise tootja M-suurusega. Lisaks võivad erinevad stiilid ja lõiked nõuda suuruse valimisel veidi erinevat lähenemist.

Selleks, et sobiva suuruse valimine oleks Teile lihtsam ja riided istuksid tõenäolisemalt seljas hästi, oleme koostanud üksikasjaliku suuruste tabeli ning selle juhendi tabeli kasutamise kohta.

  1. Otsige oma olemasolevate riiete hulgast välja üks ese, mis sarnaneb enim sellega, mille ostmist parasjagu kaalute. Oleme siinse näite jaoks valinud selle bleiseri.
  2. Pange valmis mõõdulint ja asetage valitud riideese ühetasaselt lauale või põrandale.
  3. Mõõtke üle tähtsamad osad, nagu on näidatud piktogrammil.
  4. Võrrelge mõõdetud eseme mõõtmeid osta soovitava eseme omadega.
  5. Mõõtmete ühtivuse hindamisel võtke arvesse riiete kujuerinevusi, mis võivad mõõtmeid mõjutada. Kui Teie olemasoleva bleiseri õlaosa pikkus on 40 cm ja see sobib Teile täiuslikult, kuid uus riideese on samast kohast 3 cm lühem, on see tõenäoliselt teie jaoks liiga väike. Sellisel juhul valige üks number suurem ese.
  6. Pöörake erilist tähelepanu puusadele, vöökohale ja õlgadele. Jaki pikkuse ja laiuse puhul võib mõnikord olla mänguruumi, kuid kui jakk on õlaosast liiga väike või pükste lukk ei lähe kinni, ei saa te seda eset kanda.
  7. Tutvuge lähemalt modelli mõõtmetega ja suurusega, mida modell pildil kannab. Kui teie kehamõõtmed on sarnased, peaksite tõenäoliselt valima sama suuruse. Ent arvestage ka oma kehakuju, kehahoiaku ja üldise välimusega: näiteks Teie puusaümbermõõt ja pikkus võivad olla võrdsed, kuid teil võivad olla pikemad jalad, suurem büst või kõrgem piht, misjuhul näeb sama ese Teie seljas ilmselt erinev välja. Ja see on ainult tore, sest igaüks meist on ainulaadne ja kaunis!

Kui olete kõik mõõtmised õigesti teinud ja ostsite meilt riideeseme, kuid avastasite siis, et see ei sobi Teile, on Teil õigus see meile 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamisreeglid leiate siit.