Kas Sul on tihti nii, et garderoob on riideid täis, kuid Sul siiski pole midagi peale panna? Kui jah, siis asi on Sinu suhtumises oma garderoobi ja selles, kuidas Sa uusi asju ostad. Kas Sa tead, et enamikel juhtudel garderoob peab koosnema baasriietest, s.t “neutraalsetest”, mida on lihtne nii omavahel kui ka teiste stiilidega kombineerida. “Individuaalsed”, ehk unikaalsed, keeruliste detailidega asjad peavad olema siiski vähemuses (kui Sa muidugi ei ole unikaalse ja shokeeriva stiiliga inimene).

Uue pluusi ostmas, mõtteliselt skänni oma olemasolev garderoob ja kujuta ette millega Sa võid seda kanda. Kui kahtled, siis on parem see kõrvale jätta ja soetada selline pluus, mida Sa saad juba olemasolevate riietega ilusti kokku panna.

Üheks selliseks kergesti kombineeritavaks baasriide näiteks on rullkraega sviiter, mis on asendamatu igas garderoobis ja aktuaalne igal ajal. See on see asi, mille abil saab koostada terve hulk erinevaid outfit’e, mis tuleb appi siis, kui Sul pole midagi kanda ja paneb teisi riideid uutmoodi mängima. Ta on meie kliimas asendamatu ja hoiab meid külma eest. Vaatagem, kui funktsionaalne ja stiilne võib see rullkraega sviiter olla:  

1. Särk + Rullkraega sviiter

Kanna sviiter särgi peal või all, et luua stiilne ja soe mitmekihiline outfit. Vali õhulisem sviiter või veidi paksem särk. Mitmekihilisuse esimese reeglina iga järgnev kiht peab olema paksem kui eelmine, et särgi taskud näiteks ei paistaks läbi.

2. Kleit + Rullkraega sviiter

Külmade hooajal kanna oma lemmiku väikese musta kleidi all rullkraega sviitrit. Lisa elegantne käekott ja sinu kokteili look on valmis!

3. Kostüüm + Rullkraega sviiter

Tee oma igapäevane kontoririietus erinevaks kandes pintsaku all rullkraega sviitrit. Selle värve vahetades ongi sul iga päev uus outfit.

4. Mantel + Rullkraega sviiter

Pane sviiter pükste või seeliku sisse ja kanna peal mantel, et vapustav välja näha! Lisades sviitri peale aksessuaare, näed nüüd glamuurne välja. Trendikama ja enesekindlama look’i saad hooletult visades mantli õlgadele (töötab vaid soojematel ilmadel või sees)

5. Sviiter +  Rullkraega sviiter

Külmade ilmade puhul kasuta võimalust kanda kaks sviitrit korraga. Värvid võivad olla kas identsed või kontrasteeruvad. See on hea võimalus värvidega eksperimenteerida või lisada oma outfitile puuduoleva aktsendi.

6. Vest + Rullkraega sviiter

Arvatavasti kõige arusaadavaim sviitri kandmise viis. Mängi värvide ja tekstuuridega, et iga kord luua erinevaid kombinatsioone.

7. Oversize Sviiter

Selle hooaja lemmikuks on kindlasti suur ja mugav oversize sviiter. Seda saab kanda nii pükstega, kui ka erineva pikkusega seelikute ja kleitidega. Talje rõhutamiseks kanna piha kõrgemal osal vööd või pane pükste või seeliku sisse sviitri esiserv.

Eksperimenteeri, kombineeri ja otsi oma stiili. Meie poest leiad sviitreid igale maitsele.
Vali oma värv ja sära koos NOSUGAR-iga!

 • Kerge Rullkraega Kampsun, must

   39.90  23.94 Lisa korvi
 • Kerge Rullkraega Kampsun, oliiviroheline

   39.90  23.94 Lisa korvi
 • Soe Rullkraega Sviiter, beež

   39.90  23.94 Lisa korvi
 • Soe Rullkraega Sviiter, hall

   39.90  23.94 Lisa korvi
 • Soe Rullkraega Sviiter, hele roosa

   39.90  23.94 Lisa korvi
 • Soe Rullkraega Sviiter, kollane

   39.90  23.94 Lisa korvi
 • Soe Rullkraega Sviiter, roheline

   39.90  23.94 Lisa korvi
 • Soe Rullkraega Sviiter, valge

   39.90  23.94 Lisa korvi